Premières

In een oogopslag alle premières van professionele (muziek)theater-, cabaret- en dansvoorstellingen in Nederland? Scènes brengt u een premièrelijst samengesteld door Theaterkrant. Mist u nog een voorstelling in dit overzicht? Het doorgeven van nieuwe producties of wijzigingen kan via info@theaterkrant.nl.

december 2019
Première Titel Beschrijving
za 7 dec 2019 Urban Dansdagen 2019 7/12 (za) - 15/12 (zo) Urban Dansdagen 2019 , Eindhoven, Dans
vr 13 dec 2019 Winternights Festival 2019 13/12 (vr) - 14/12 (za) Winternights Festival 2019 van SoAP Maastricht, VIA ZUID, C-TAKT , Maastricht,
vr 13 dec 2019 Queen Mary 13/12 (vr) Queen Mary van BarokOpera Amsterdam , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Opera
vr 13 dec 2019 Club Specials 13/12 (vr) - 14/12 (za) Club Specials van DOX Club , De Paardenkathedraal, Utrecht,
za 14 dec 2019 AFAR 14/12 (za) AFAR van Mohamed Yusuf Boss , Nieuwe Kerk, Groningen, Dans
za 14 dec 2019 swim 14/12 (za) swim van Veem House for Performance, Frascati Producties , Veem, Amsterdam, Dans
za 14 dec 2019 Bouwkoorts 14/12 (za) Bouwkoorts van OT rotterdam , OT rotterdam, Toneel
za 14 dec 2019 Festival Dag in de Branding #54 14/12 (za) Festival Dag in de Branding #54 , Den Haag,
za 14 dec 2019 It's Christmas Time - The Snow Edition 14/12 (za) It's Christmas Time - The Snow Edition van Van Tok Music Entertainment, Kennemer Theater , Kennemer Theater, Beverwijk, Muziektheater
za 14 dec 2019 Blanco 14/12 (za) Blanco van Simon Bus en Shane Boers , Urban Dansdagen, Pand P, Eindhoven, Dans
za 14 dec 2019 LAMPJE (8+) 14/12 (za) LAMPJE (8+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
zo 15 dec 2019 Stille Nacht am Silbersee 15/12 (zo) Stille Nacht am Silbersee van Glenn Helberg , Korzo Den Haag, Muziektheater
zo 15 dec 2019 9 koffers vol over bagage en al die dingen die we met ons meedragen (8+) 15/12 (zo) 9 koffers vol over bagage en al die dingen die we met ons meedragen (8+) van Wildpark , Parktheater Eindhoven, Jeugd
ma 16 dec 2019 Het huwelijk 16/12 (ma) Het huwelijk van MORE Theater Producties , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel
di 17 dec 2019 Together 17/12 (di) Together van Donna Chittick , CC Amstel, Amsterdam, Dans
di 17 dec 2019 Spoken Awards 2019 17/12 (di) Spoken Awards 2019 , Luxor Theater, Rotterdam, Spoken Word
di 17 dec 2019 Kadrage 17/12 (di) Kadrage van Tuning People , Brakke Grond, Amsterdam, Objecttheater
di 17 dec 2019 Winter in Wien 17/12 (di) Winter in Wien van De nationale operette , Schouwburg en Congrescentrum Het Park, Hoorn, Dans
di 17 dec 2019 Oudejaarsconference 2019 17/12 (di) Oudejaarsconference 2019 van Claudia de Breij , De kleine komedie, Amsterdam, Cabaret
di 17 dec 2019 Het Schimmelparadijs 17/12 (di) Het Schimmelparadijs van De Balie Live Journalism , De Balie, Amsterdam, Toneel
wo 18 dec 2019 De Hehohoho Christmas Show 18/12 (wo) De Hehohoho Christmas Show van Hehobros Productions, Theater Bellevue , Theater Bellevue, Amsterdam, Cabaret
wo 18 dec 2019 Yves Saint Laurent 18/12 (wo) Yves Saint Laurent van Frascati Producties, De Warme Winkel , Frascati, Amsterdam, Toneel
do 19 dec 2019 Sweet like a chocolate 19/12 (do) Sweet like a chocolate van ICK Amsterdam, Emio Greco, Pieter C. Scholten , Theater Bellevue, Amsterdam, Dans
do 19 dec 2019 PROJECTDANTE#1- HEL 19/12 (do) PROJECTDANTE#1- HEL van Bureau Dégradé , Laan van Poot 97, Den Haag., Toneel
do 19 dec 2019 Karlsson fan it dak (8+) 19/12 (do) Karlsson fan it dak (8+) van Tryater , Tryater, Leeuwarden, Jeugd
do 19 dec 2019 Likeminds bedankt! 2019 19/12 (do) - 20/12 (vr) Likeminds bedankt! 2019 van Likeminds , Dansmakers Podium, Amsterdam,
do 19 dec 2019 Wereldkerstcircus 19/12 (do) - 5/1 (zo) Wereldkerstcircus van Wereldkerstcircus , Koninklijk Theater Carré, Circus
do 19 dec 2019 Alles in de Hens 19/12 (do) Alles in de Hens van Marcel Hensema , Stadsschouwburg Groningen, Kleinkunst
do 19 dec 2019 O-Zero 19/12 (do) O-Zero van Les Payenkes Utopistes , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Circus
do 19 dec 2019 Ons Wereldrijk 19/12 (do) Ons Wereldrijk van Theatergroep Hotel Modern & Arthur Sauer , Theater Rotterdam, Objecttheater
vr 20 dec 2019 De nacht van Flipje 20/12 (vr) De nacht van Flipje van Agnietenhof Tiel , Schouwburg Agnietenhof, Tiel, Musical
vr 20 dec 2019 Back to Oz: een yellowbrick roadmovie (8+) 20/12 (vr) Back to Oz: een yellowbrick roadmovie (8+) van Stadsschouwburg Utrecht, Het Filiaal theatermakers, K.O.Brass, Slagwerk Den Haag , Stadsschouwburg Utrecht, Jeugdtheater
za 21 dec 2019 Wereldberoemde Verhalenfestival 21/12 (za) - 22/12 (zo) Wereldberoemde Verhalenfestival van Top of the Hill, Productiehuis De Verhalenboot , Zwolle, Storytelling
za 21 dec 2019 Wintercircus Utrecht 21/12 (za) Wintercircus Utrecht , Jaarbeurs, Utrecht, Circus
za 21 dec 2019 Groot Kerstcircus Den Haag 21/12 (za) Groot Kerstcircus Den Haag van Chinees Nationaal Circus , Malieveld, Den Haag, Circus
za 21 dec 2019 De liefde begraven 21/12 (za) De liefde begraven van Hummelinck Stuurman , Het Singer Theater, Laren, Toneel
za 21 dec 2019 Vers van de pers 21/12 (za) Vers van de pers van Farbod Moghaddam , Theater Diligentia, Den Haag, Cabaret
za 21 dec 2019 Kerstwintercircus 2019 21/12 (za) - 29/12 (zo) Kerstwintercircus 2019 van Parktheater Eindhoven , Parktheater Eindhoven, Circus
za 21 dec 2019 Limburgse Kerst: Ze hadden hun schaapjes geteld (6+) 21/12 (za) Limburgse Kerst: Ze hadden hun schaapjes geteld (6+) van Het Laagland , Schouwburg De Domijnen, Sittard, Jeugdtheater
za 21 dec 2019 The Christmas Show: Doornroosje en de Kerstprins 21/12 (za) The Christmas Show: Doornroosje en de Kerstprins van RTL en MediaLane , Ziggo Dome, Amsterdam, Muziektheater
zo 22 dec 2019 Winterkaravaan 22/12 (zo) - 29/12 (zo) Winterkaravaan van Karavaan , Meerdere locaties in Alkmaar, Performance
zo 22 dec 2019 Een maatje of een praatje 22/12 (zo) Een maatje of een praatje van BonteHond , Almere,
ma 23 dec 2019 De Hollanders 23/12 (ma) De Hollanders van Aluin , Theater Kikker, Utrecht, Toneel
ma 23 dec 2019 De Kleine Prins(es) (6+) 23/12 (ma) De Kleine Prins(es) (6+) van De Stokerij , Theater aan de Schie, Schiedam, Jeugd
di 24 dec 2019 Hemels Haarlem! De Kerstrevue (8+) 24/12 (di) Hemels Haarlem! De Kerstrevue (8+) van Stadsschouwburg Haarlem , Stadsschouwburg Haarlem, Jeugd
wo 25 dec 2019 A christmas carol 25/12 (wo) A christmas carol van De Dutch Don't Dance Division en Residentie Orkest , Zuiderstrandtheater, Den Haag, Dans
do 26 dec 2019 Once upon a time (5+) 26/12 (do) Once upon a time (5+) van Rabarber , Theater aan het Spui, Den Haag, Toneel
do 26 dec 2019 Kerstgala 2019 26/12 (do) Kerstgala 2019 van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
vr 27 dec 2019 Repelsteeltje en de blinde prinses (8+) 27/12 (vr) Repelsteeltje en de blinde prinses (8+) van Theater Rotterdam , TR Schouwburg, Rotterdam, Jeugd
vr 27 dec 2019 Spruit Knderfestival 27/12 (vr) - 30/12 (ma) Spruit Knderfestival van Spruit , Meerdere locaties in de binnenstad van Tilburg, Dans
zo 29 dec 2019 De familie van Nielie in alle staten (6+) 29/12 (zo) De familie van Nielie in alle staten (6+) van Kwatta , Stadsschouwburg Nijmegen, Jeugd
ma 30 dec 2019 Bambi, The Wildlife Musical (6+) 30/12 (ma) Bambi, The Wildlife Musical (6+) van Koningstheateracademie , Podium Azijnfabriek, Den Bosch, Jeugd
januari 2020
Première Titel Beschrijving
vr 3 jan 2020 Scheepers checkt uit 3/1 (vr) Scheepers checkt uit van Rob Scheepers , Parktheater Eindhoven, Cabaret
vr 3 jan 2020 Reizigersverhalen 3/1 (vr) Reizigersverhalen van Joshua Aaron , Toneelschuur, Haarlem, Muziektheater
ma 6 jan 2020 F*ke it 6/1 (ma) F*ke it van De Gestampte meisjes , Stadsschouwburg Utrecht, Cabaret
di 7 jan 2020 GEWELDIG! 7/1 (di) GEWELDIG! van Yorke&quincY , Theater Kikker, Utrecht, Toneel
di 7 jan 2020 Hendrik Groen – zolang er leven is 7/1 (di) Hendrik Groen – zolang er leven is , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
wo 8 jan 2020 Sun Records - The Concert 8/1 (wo) Sun Records - The Concert van DG Theater , Stadstheater, Zoetermeer, Muziektheater
wo 8 jan 2020 Voorlezen voor volwassenen 8/1 (wo) Voorlezen voor volwassenen van Arjen Lubach, Tex de Wit , De Kleine Komedie, Amsterdam, Spoken Word
do 9 jan 2020 Amai 9/1 (do) Amai van Pieter Verelst , Stadsschouwburg Utrecht, Cabaret
do 9 jan 2020 The desire to create something that already exists 9/1 (do) The desire to create something that already exists van Vincent Riebeek , Frascati, Amsterdam, Dans
vr 10 jan 2020 Remmende voorsprong 10/1 (vr) Remmende voorsprong van Fuad Hassen , Diligentia, Den Haag, Cabaret
vr 10 jan 2020 Anatomie van pijn 10/1 (vr) Anatomie van pijn van NTGent , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
vr 10 jan 2020 The Lost Art of Grief 10/1 (vr) The Lost Art of Grief van Kudde, Marie Goeminne , Korzo Theater, Den Haag, Dans
vr 10 jan 2020 Kampues & Doornbos' grote Grand-Prix-Circus 10/1 (vr) Kampues & Doornbos' grote Grand-Prix-Circus van Rob Kamphues, Robert Doornbos , ATLAS Theater, Emmen, Toneel
za 11 jan 2020 Words & Music: Beckett en Feldman 11/1 (za) - 12/1 (zo) Words & Music: Beckett en Feldman van Asko|Schönberg , Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam, Dans
za 11 jan 2020 Waardenberg en de Jong 11/1 (za) Waardenberg en de Jong van Waardenberg en de Jong, Nieuwe Luxor , Luxor Theater, Rotterdam, Cabaret
za 11 jan 2020 BRIEVEN AAN M’N HOND 11/1 (za) BRIEVEN AAN M’N HOND van Een halfje Purper , DeLaMar Theater, Amsterdam, Kleinkunst
za 11 jan 2020 Deep Ocean 11/1 (za) Deep Ocean van Vis à Vis, Blauwe Uur, Puck van Dijk , Almeerderstrand, Almere, Locatietheater
za 11 jan 2020 Koning van Katoren 11/1 (za) Koning van Katoren van Nationaal Jeugd Musical Theater , Zaantheater, Zaandam, Jeugd
za 11 jan 2020 God is een moeder 11/1 (za) God is een moeder van Toneelgroep Oostpool en Adelheid+Zina , Huis Oostpool, Arnhem, Toneel
ma 13 jan 2020 Breidzje (4+) 13/1 (ma) Breidzje (4+) van Tryater , , Jeugd
ma 13 jan 2020 Toverberg 13/1 (ma) Toverberg van Desnor , Zaal 3, Den Haag, Toneel
ma 13 jan 2020 Opvliegers 5: Op Safari! 13/1 (ma) Opvliegers 5: Op Safari! van Rick Engelkes Producties , DeLaMar Theater, Amsterdam, Toneel
wo 15 jan 2020 Nabucco 15/1 (wo) Nabucco van Charkov City Opera & Ballet , Theater Sneek, Opera
do 16 jan 2020 Privacy 16/1 (do) Privacy van Jochem Nooyen , Jan van Besouw, Goirle , Illusie
do 16 jan 2020 Achttien 16/1 (do) Achttien van Het Zuidelijk Toneel, New Dutch Connections, Bright O. Richards , Theater de Nieuwe Vorst, Tilburg, Toneel
vr 17 jan 2020 Rust zacht Billy 17/1 (vr) Rust zacht Billy van Het Zuidelijk Toneel, Eva Line de Boer , Chassé Theater, Breda, Toneel
vr 17 jan 2020 Familie 17/1 (vr) Familie van NTGent , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
vr 17 jan 2020 Comedy & Guitars 17/1 (vr) Comedy & Guitars van Roel C. Verburg & Harry Glotzbach , Parktheater, Eindhoven , Cabaret
vr 17 jan 2020 The Tree 17/1 (vr) The Tree van Alexandra Broeder, Frascati Producties , Frascati, Amsterdam, Jeugd
vr 17 jan 2020 Weet ik veel 17/1 (vr) Weet ik veel van Marcel Harteveld , Theater Walhalla, Rotterdam, Cabaret
za 18 jan 2020 Een leven lang seks 18/1 (za) Een leven lang seks van Theater Bellevue, Sanne Schuhmacher, Wieke ten Cate , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
za 18 jan 2020 Tonio 18/1 (za) Tonio van Hummelinck Stuurman , Leidse Schouwburg, Toneel
za 18 jan 2020 Sorry baby 18/1 (za) Sorry baby van Stefano Keizers , Diligentia, Den Haag, Cabaret
zo 19 jan 2020 Peter Pan (6+) 19/1 (zo) Peter Pan (6+) van Theater Terra , De Meervaart, Amsterdam, Jeugd
zo 19 jan 2020 The Tape Face Show 19/1 (zo) The Tape Face Show van Tape Face , Cultuurkwartier, Sneek, Performance
zo 19 jan 2020 Vergeten Dieren en Verloren Zaken (6+) 19/1 (zo) Vergeten Dieren en Verloren Zaken (6+) van Duda Paiva Company , De Lieve Vrouw, Amersfoort, Jeugd
zo 19 jan 2020 Het bloed kruipt (waar het niet gaan kan) 19/1 (zo) Het bloed kruipt (waar het niet gaan kan) van VOF de Kunst , Theater aan de Parade, Den Bosch, Muziektheater
ma 20 jan 2020 King Lear 20/1 (ma) King Lear van Ida van Dril & Fred Delfgaauw , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
di 21 jan 2020 Hadewych Doet De Dames 21/1 (di) Hadewych Doet De Dames van Hadewych Minis, Het Matangi Quartet , De Kleine Komedie, Amsterdam, Muziektheater
wo 22 jan 2020 Holland Dance Festival 2020 22/1 (wo) - 8/2 (za) Holland Dance Festival 2020 van Holland Dance Festival , Den Haag, Dans
wo 22 jan 2020 Festival WhyNot 22/1 (wo) - 25/1 (za) Festival WhyNot van Festival WhyNot , Het Bimhuis, Muziekgebouw aan 't IJ, Stedelijk Museum Amsterdam en kunstruimte W139, Amsterdam, Dans
do 23 jan 2020 For all we know 23/1 (do) For all we know van Antonin Comestaz, Korzo producties, NDT , Holland Dance Festival, Den Haag, Dans
do 23 jan 2020 Haal het doek maar op 23/1 (do) Haal het doek maar op van De Graaf & Cornelissen Entertainment , DeLaMar Theater, Amsterdam, Musical
do 23 jan 2020 Drawings 23/1 (do) Drawings van Marc Vanrunxt & Kunst/Werk , Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam ,
do 23 jan 2020 Weg met Eddy Bellegueulle 23/1 (do) Weg met Eddy Bellegueulle van Eline Arbo , Toneelschuur, Haarlem , Toneel
do 23 jan 2020 Heimweeën 23/1 (do) Heimweeën van Spruijt en Opperman , WestlandTheater De Naald, Naaldwijk, Cabaret
vr 24 jan 2020 Nationaal Theaterweekend 24/1 (vr) - 26/1 (zo) Nationaal Theaterweekend , ,
za 25 jan 2020 L'Orfeo 25/1 (za) L'Orfeo van Nederlandse Reisopera, Opera2Day, Studio Drift , Wilminktheater, Enschede, Opera
za 25 jan 2020 Schadevrije jaren 25/1 (za) Schadevrije jaren van Tim Hartog , Theater Zuidplein, Rotterdam, Cabaret
zo 26 jan 2020 JUFFENBALLET (6+) 26/1 (zo) JUFFENBALLET (6+) van Maas Theater en Dans, Bontehond , KAF, Almere, Dans
ma 27 jan 2020 Het jaar 250 na Beethoven 27/1 (ma) Het jaar 250 na Beethoven van Floris Kortie, Vera Kooper , De Kleine Komedie, Amsterdam, Muziektheater
ma 27 jan 2020 Doet sneeuw pijn 27/1 (ma) Doet sneeuw pijn van Solo stories , DeLamar, Amsterdam, Toneel
wo 29 jan 2020 Opera Melancholica 29/1 (wo) Opera Melancholica van OPERA2DAY, New European Ensemble, Scapino Ballet Rotterdam , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Dans
vr 31 jan 2020 Beyond the Black Box 31/1 (vr) - 8/2 (za) Beyond the Black Box van Brakke Grond, C-Takt, Soap , Brakke Grond, Amsterdam,
februari 2020
Première Titel Beschrijving
za 1 feb 2020 Subtropique 1/2 (za) Subtropique van De Fransse Eijkel , Diligentia, Den Haag, Cabaret
za 1 feb 2020 Kanonnenvoer (8+) 1/2 (za) Kanonnenvoer (8+) van Het Laagland , Schouwburg De Domijnen, Sittard, Jeugd
za 1 feb 2020 Wij gaan het hebben over haar (12+) 1/2 (za) Wij gaan het hebben over haar (12+) van Blackman & Blokland, STIP theaterproducties , CC Amstel, Amsterdam, Muziektheater
za 1 feb 2020 Dier 1/2 (za) Dier van Tom Struyf / Productiehuis Theater Rotterdam , TR Schouwburg, Rotterdam, Muziektheater
za 1 feb 2020 Schaapjes op het droge 1/2 (za) Schaapjes op het droge van Wunderbaum , Theater Rotterdam, locatie Witte de With, Toneel
zo 2 feb 2020 WIRWAR (6+) 2/2 (zo) WIRWAR (6+) van Laura van Hal, WIRWAR , Toneelschuur, Haarlem, Circus
zo 2 feb 2020 Verliefd op Ibiza 2/2 (zo) Verliefd op Ibiza van Rick Engelkes Producties , DeLaMar Theater, Amsterdam, Musical
wo 5 feb 2020 Pim spreekt 5/2 (wo) Pim spreekt van Theatergroep Toetssteen , De Balie, Amsterdam , Toneel
wo 5 feb 2020 Let's play 5/2 (wo) Let's play van Booi Kluiving, De Nieuwe Oost , Theater a/d Rijn in Arnhem , Toneel
do 6 feb 2020 Frida 6/2 (do) Frida van Het Nationale Ballet , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Dans
vr 7 feb 2020 Hooggeleid 7/2 (vr) Hooggeleid van Sidney Schmeltz , K.A.F., Almere , Cabaret
za 8 feb 2020 Robin Hood (4+) 8/2 (za) Robin Hood (4+) van Theater Gnaffel , Zwolse Theaters, Jeugd
zo 9 feb 2020 As long as we are playing 9/2 (zo) As long as we are playing van kabinet k, LOD & hetpaleis / kabinet k & Thomas Smetryns , Theater Rotterdam, Toneel
zo 9 feb 2020 TINA - De Tina Turner Musical 9/2 (zo) TINA - De Tina Turner Musical van Stage Entertainment , Beatrix Theater, Utrecht, Musical
zo 9 feb 2020 Mabrouk 9/2 (zo) Mabrouk van Stage-Z, Nasrdin Dchar, Fadua El Akchaoui , Stadsschouwburg Nijmegen, Toneel
zo 9 feb 2020 RAUWE GENADE 9/2 (zo) RAUWE GENADE van Alex Roeka , De Kleine Komedie, Amsterdam, Kleinkunst
ma 10 feb 2020 Goodbye, Norma Jean 10/2 (ma) Goodbye, Norma Jean van Martin Michel , Goudse Schouwburg, Gouda, Musical
wo 12 feb 2020 Stukafest Utrecht 2020 12/2 (wo) Stukafest Utrecht 2020 , Utrecht,
vr 14 feb 2020 Eerlijkheid duurt het kortst! 14/2 (vr) Eerlijkheid duurt het kortst! van Thijs Kemperink , Wilminkheater, Enschede, Cabaret
vr 14 feb 2020 Lusten en lasten 14/2 (vr) Lusten en lasten van LOS muziektheater , Schouwburg Amphion, Doetinchem , Cabaret
vr 14 feb 2020 ICOON 14/2 (vr) ICOON van Introdans, Lucinda Childs , Stadstheater Arnhem, Dans
vr 14 feb 2020 Hoe ik talent voor het leven kreeg 14/2 (vr) Hoe ik talent voor het leven kreeg van WAT WE DOEN , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
za 15 feb 2020 Stil of ik schiet (6+) 15/2 (za) Stil of ik schiet (6+) van House of Nouws, STIP theaterproducties , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Jeugd
za 15 feb 2020 Wees Onzichtbaar 15/2 (za) Wees Onzichtbaar van Podium Mozaïek, Theater Rast , Podium Mozaïek, Amsterdam, Toneel
za 15 feb 2020 Finale Leids Cabaret Festival 2020 15/2 (za) Finale Leids Cabaret Festival 2020 van Bunker Theaterzaken , Leidse Schouwburg, Leiden, Cabaret
za 15 feb 2020 Mijn moeder is een diva (8+) 15/2 (za) Mijn moeder is een diva (8+) van De Toneelmakerij , Theater De Krakeling, Amsterdam, Jeugd
do 20 feb 2020 Being wrong and how to admit it 20/2 (do) Being wrong and how to admit it van Zarah Bracht / Productiehuis Theater Rotterdam , TR Schouwburg, Rotterdam, Toneel
vr 21 feb 2020 Giselle 21/2 (vr) Giselle van Het Nationale Ballet , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Dans
vr 21 feb 2020 Epiphany 21/2 (vr) Epiphany van NTGent , Theater aan het Spui, Den Haag, Toneel
vr 21 feb 2020 Hoge Noot 21/2 (vr) Hoge Noot van Maartje en Kine , Theater De Veste, Delft, Cabaret
vr 21 feb 2020 Dangerous Liaisons 21/2 (vr) Dangerous Liaisons van Bos Theaterproducties , DelaMar Theater, Amsterdam, Toneel
vr 21 feb 2020 Hunkert 21/2 (vr) Hunkert van René van Meurs , Theater Diligentia, Den Haag, Cabaret
za 22 feb 2020 Cocktails 22/2 (za) Cocktails van Hummelinck Stuurman , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
za 22 feb 2020 Weiblicher Akt 10: Liebe Jelinek 22/2 (za) Weiblicher Akt 10: Liebe Jelinek van Maatschappij Discordia , Frascati, Amsterdam, Toneel
zo 23 feb 2020 De laatste dichters 23/2 (zo) De laatste dichters van Urban Myth , Internationaal Theater Amsterdam, Muziektheater
di 25 feb 2020 Furtjuh Live 2 25/2 (di) Furtjuh Live 2 van Rutger Vink , Beatrix Theater, Utrecht, Divers
wo 26 feb 2020 Ja maar hoe dan? 26/2 (wo) Ja maar hoe dan? van Benjamin van der Velden , Theater Bellevue, Amsterdam, Cabaret
vr 28 feb 2020 Marja's grote tupper topper show 28/2 (vr) Marja's grote tupper topper show van Marja van Katendrecht , Theater De Stoep, Spijkenisse, Cabaret
vr 28 feb 2020 75 'Dat kun je wel zien dat is hij' 28/2 (vr) 75 'Dat kun je wel zien dat is hij' van Herman van Veen , Goudse Schouwburg, Kleinkunst
vr 28 feb 2020 Who's Afraid of Virginia Woolf? 28/2 (vr) Who's Afraid of Virginia Woolf? van KVS, Mesut Arslan , Stadsschouwburg, Amsterdam, Toneel
za 29 feb 2020 Beethoven Lost in Silence 29/2 (za) Beethoven Lost in Silence van Esther Apituley, Ali Shafiee , Toneelschuur, Haarlem, Muziektheater
za 29 feb 2020 Roos & Ariadne (8+) 29/2 (za) Roos & Ariadne (8+) van Nieuw Utrechts Toneel , Het Nieuw Utrechts Toneel, Utrecht, Jeugd
za 29 feb 2020 The Great Gatsby 29/2 (za) The Great Gatsby van Toneelgroep Maastricht , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Toneel
za 29 feb 2020 Trigger 29/2 (za) Trigger van Rayen Panday , Diligentia, Den Haag, Cabaret
maart 2020
Première Titel Beschrijving
zo 1 mrt 2020 Jihad van Liefde 1/3 (zo) Jihad van Liefde van Stichting De Meervaart, Amsterdams Andalusisch Orkest, George & Eran Producties , De Meervaart, Amsterdam, Toneel
vr 6 mrt 2020 GOD? (14+) 6/3 (vr) GOD? (14+) van Theater Sonnevanck, Toneelgroep Oostpool , Arnhem, Jeugd
vr 6 mrt 2020 Utrecht International Comedy Festival 2020 6/3 (vr) - 7/3 (za) Utrecht International Comedy Festival 2020 van Het Comedyhuis , TivoliVredenburg, Utrecht, Stand-up comedy
za 7 mrt 2020 Gek Gezicht 7/3 (za) Gek Gezicht van Introdans , Stadstheater Arnhem, Dans
za 7 mrt 2020 Dope 7/3 (za) Dope van Het Nationale Theater, Trouble Man , Theater aan het Spui, Den Haag, Toneel
za 7 mrt 2020 Moerstaal 7/3 (za) Moerstaal van De Meisjes met de Wijsjes , Zaantheater, Zaandam, Muziektheater
zo 8 mrt 2020 HELLO, DOLLY! 8/3 (zo) HELLO, DOLLY! van MediaLane Theater , Luxor Theater, Rotterdam, Musical
ma 9 mrt 2020 Het oog van de storm 9/3 (ma) Het oog van de storm van MORE Theater Producties , Rotterdamse Schouwburg, Toneel
wo 11 mrt 2020 De aanzegster 11/3 (wo) De aanzegster van Zuidpool , De Brakke Grond, Amsterdam, Toneel
za 14 mrt 2020 Hamlet 14/3 (za) Hamlet van De Toneelmakerij , Broedplaats Lely, Amsterdam, Jeugd
za 14 mrt 2020 Bruid Te Koop! 14/3 (za) Bruid Te Koop! van Nederlandse Reisopera , Wilminktheater, Enschede , Opera
za 14 mrt 2020 Trojan wars 14/3 (za) Trojan wars van Het Nationale Theater, HNTjong , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Jeugd
za 14 mrt 2020 The Biggest Lawsuit On The Planet 14/3 (za) The Biggest Lawsuit On The Planet van Firma MES , Theater aan het Spui, Den Haag, Toneel
za 14 mrt 2020 Een oprechte ode aan de ironie 14/3 (za) Een oprechte ode aan de ironie van De Warme Winkel , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
za 14 mrt 2020 Before/After 14/3 (za) Before/After van NITE , Spot, Groningen, Muziektheater
ma 16 mrt 2020 Alle soorten, ja 16/3 (ma) Alle soorten, ja van Ronald Giphart en Jaap Robben , De kleine komedie, Amsterdam, Toneel
wo 18 mrt 2020 Een lied voor de maan (6+) 18/3 (wo) Een lied voor de maan (6+) van Opera Zuid, De Nationale Opera , CC Amstel, Amsterdam, Jeugd
do 19 mrt 2020 Het Zuiden 19/3 (do) Het Zuiden van Toneelschuurproducties, Olivier Diepenhorst , Toneelschuur, Haarlem , Toneel
do 19 mrt 2020 FLÖKT – a flickering flow 19/3 (do) FLÖKT – a flickering flow van Bára Sigfúsdóttir, Tinna Ottesen , Grand Theatre, Groningen, Dans
do 19 mrt 2020 De aanslag 19/3 (do) De aanslag van Bos Theaterproducties , Stadsschouwburg Haarlem, Toneel
vr 20 mrt 2020 Casting the pass 20/3 (vr) Casting the pass van Het Zuidelijk Toneel , Theaters Tilburg, Tilburg, Toneel
za 21 mrt 2020 Fabel 21/3 (za) Fabel van Orkater , TR Schouwburg, Rotterdam, Muziektheater
zo 22 mrt 2020 A concert called landscape 22/3 (zo) A concert called landscape van Josse De Pauw & Kris Defoort Trio , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Muziektheater
wo 25 mrt 2020 De tijger eet de zebra en de vogel vliegt verschrikt weg 25/3 (wo) De tijger eet de zebra en de vogel vliegt verschrikt weg van Toneelhuis, Benjamin Verdonck , De Brakke Grond, Amsterdam, Toneel
do 26 mrt 2020 Rock Me Baby 26/3 (do) Rock Me Baby van Feikes Huis, Servaes Nelissen , Toneelschuur, Haarlem, Muziektheater
vr 27 mrt 2020 Festival Tweetakt 27/3 (vr) - 14/6 (zo) Festival Tweetakt , Utrecht,
za 28 mrt 2020 Jungfrau 28/3 (za) Jungfrau van Toneelgroep Maastricht , Parkstad Limburg Theaters, Heerlen, Toneel
zo 29 mrt 2020 Oorlogswinter 29/3 (zo) Oorlogswinter van Theatergroep De Jonge Honden , Schouwburg Odeon, Zwolle, Jeugd
ma 30 mrt 2020 De geheime tuin (7+) 30/3 (ma) De geheime tuin (7+) van Toneelgroep Maastricht , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Jeugd
di 31 mrt 2020 Verhalen uit de oude doos 31/3 (di) Verhalen uit de oude doos van Patty Brard , DelaMar Theater, Amsterdam, Cabaret
april 2020
Première Titel Beschrijving
wo 1 apr 2020 Lacrimosa 1/4 (wo) Lacrimosa van Yentl en de Boer , Stadsschouwburg Haarlem, Cabaret
wo 1 apr 2020 Wie heeft mijn vader vermoord 1/4 (wo) Wie heeft mijn vader vermoord van Internationaal Theater Amsterdam , Internationaal Theater Amsterdam , Toneel
vr 3 apr 2020 De vrouw die de honden te eten gaf 3/4 (vr) De vrouw die de honden te eten gaf van Het Zuidelijk Toneel , Natlab, Eindhoven, Toneel
zo 5 apr 2020 Tomfoolery 5/4 (zo) Tomfoolery van Tommy Tiernan , Comedy Club Haug, Rotterdam, Stand-up comedy
zo 5 apr 2020 Kinderen van Nora 5/4 (zo) Kinderen van Nora van ITA , ITA, Amsterdam, Toneel
zo 5 apr 2020 WIJZER (4+) 5/4 (zo) WIJZER (4+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
ma 6 apr 2020 Bruegel 6/4 (ma) Bruegel van Toneelhuis, Lisaboa Houbrechts, Kuiperskaai , Stadsschouwburg Amsterdam, Toneel
di 7 apr 2020 Orpheus: durf jij om te kijken? 7/4 (di) Orpheus: durf jij om te kijken? van De Maakers, Theatermakerij, Nederlandse Reisopera , De Kleine Willem, Enschede, Jeugd
di 7 apr 2020 Hi Baubo, 7/4 (di) Hi Baubo, van Toneelhuis, Hannah de Meyer , Frascati, Amsterdam , Toneel
vr 10 apr 2020 Bitcrusher 10/4 (vr) Bitcrusher van Wubkje Kuindersma, Anthony Fiumara, Korzo producties , Korzo theater, Den Haag, Dans
zo 12 apr 2020 De Leedvermaak-trilogie 12/4 (zo) De Leedvermaak-trilogie van Het Nationale Theater / Asko Schönberg , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel
wo 15 apr 2020 The Square 15/4 (wo) The Square van Scapino Ballet , Stadsschouwburg Utrecht, Dans
do 16 apr 2020 MOMO Festival 2020 16/4 (do) - 18/4 (za) MOMO Festival 2020 van Motel Mozaïque , Binnenstad van Rotterdam, Divers
za 18 apr 2020 Alles naar de hemel 18/4 (za) Alles naar de hemel van Tg. Winterberg / Feikes Huis , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
za 18 apr 2020 De Wetten van de Jungle 18/4 (za) De Wetten van de Jungle van Bert Gabriëls , Diligentia, Den Haag, Cabaret
za 25 apr 2020 DOE EENS LIEF (2+) 25/4 (za) DOE EENS LIEF (2+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam,
wo 29 apr 2020 FIQ! 29/4 (wo) FIQ! van Groupe acrobatique de Tanger , Theater Rotterdam, Circus
mei 2020
Première Titel Beschrijving
wo 6 mei 2020 Yellow. The sorrows of Belgium: Rex 6/5 (wo) Yellow. The sorrows of Belgium: Rex van NTGent , Internationaal Theater Amsterdam, Toneel
za 9 mei 2020 India Dans Festival 9/5 (za) - 23/5 (za) India Dans Festival van Korzo , Korzo Theater, Den Haag, Dans
do 14 mei 2020 Kasimir en Karoline 14/5 (do) Kasimir en Karoline van Toneelschuur Producties, Nina Spijkers , Toneelschuur, Haarlem , Toneel
za 16 mei 2020 3D International 16/5 (za) 3D International van Scapino Ballet, GöteborgsOperans Danskompani en Staatstheater Mainz , Theater Rotterdam Schouwburg, Dans
zo 17 mei 2020 Click (2+) 17/5 (zo) Click (2+) van Sprookje en zo , Theater aan het Vrijthof, Maastricht, Circus
zo 17 mei 2020 A Midsummer Night’s Dream 17/5 (zo) A Midsummer Night’s Dream van Opera Zuid , Parktheater Eindhoven, Opera
zo 24 mei 2020 Dooier 24/5 (zo) Dooier van Stichting Hartenjagers, Lykele Muus , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel
wo 27 mei 2020 Loud & Clear 27/5 (wo) Loud & Clear van Trevor Noah , Ziggo Dome, Amsterdam, Stand-up comedy
vr 29 mei 2020 DANS DOUBLE BILL (12+) 29/5 (vr) DANS DOUBLE BILL (12+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
juni 2020
Première Titel Beschrijving
wo 3 jun 2020 Beyond The Fluffy World Tour 3/6 (wo) Beyond The Fluffy World Tour van Gabriel Iglesias , Rotterdam Ahoy, Cabaret
zo 7 jun 2020 Holland Festival 7/6 (zo) - 27/6 (za) Holland Festival van Holland Festival , Internationaal Theater Amsterdam en Muziekgebouw Amsterdam, Divers
do 11 jun 2020 Op hoop van zegen 11/6 (do) Op hoop van zegen van ITA , ITA, Amsterdam, Toneel
do 11 jun 2020 Antigone in Molenbeek/Tiresias 11/6 (do) Antigone in Molenbeek/Tiresias van Toneelhuis , Rotterdamse Schouwburg, Toneel
vr 12 jun 2020 Festival Oerol 2020 12/6 (vr) - 21/6 (zo) Festival Oerol 2020 , Terschelling,
zo 28 jun 2020 Oranjewoud festival 28/6 (zo) - 30/6 (di) Oranjewoud festival van Oranjewoud festival , ,
augustus 2020
Première Titel Beschrijving
di 4 aug 2020 Everybody's talking about Jamie 4/8 (di) Everybody's talking about Jamie van Originele Britse cast , Carré, Amsterdam, Musical
za 29 aug 2020 DE WILDE KEUKEN (12+) 29/8 (za) DE WILDE KEUKEN (12+) van Maas Theater en Dans , Maaspodium, Rotterdam, Jeugd
september 2020
Première Titel Beschrijving
ma 28 sep 2020 The Rocky Horror Show 28/9 (ma) The Rocky Horror Show van De Graaf & Cornelissen Entertainment , DeLaMar Theater, Amsterdam, Musical
maart 2021
Première Titel Beschrijving
zo 7 mrt 2021 Willem van Oranje de Musical 7/3 (zo) Willem van Oranje de Musical van Rick Engelkes Producties , Delft, Musical
juni 2021
Première Titel Beschrijving
vr 11 jun 2021 Festival Oerol 2021 11/6 (vr) - 20/6 (zo) Festival Oerol 2021 , Terschelling,
juni 2022
Première Titel Beschrijving
vr 10 jun 2022 Festival Oerol 2022 10/6 (vr) - 19/6 (zo) Festival Oerol 2022 , Terschelling,