In een oogopslag alle premières van professionele (muziek)theater-, cabaret- en dansvoorstellingen in Nederland? Scènes brengt u een premièrelijst samengesteld door Theaterkrant. Mist u nog een voorstelling in dit overzicht? Het doorgeven van nieuwe producties of wijzigingen kan via info@theaterkrant.nl.
Premières
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
do 29 feb 2024 | Café Theater Festival 2024 | 29/2 (do) - 23/3 (za) Café Theater Festival 2024 van Café Theater Festival , Utrecht, Arnhem, Rotterdam, Toneel |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
vr 15 mrt 2024 | Festival Cement 2024 | 15/3 (vr) - 23/3 (za) Festival Cement 2024 van Festival Cement , 's Hertogenbosch, Toneel |
ma 18 mrt 2024 | Untitled 3 | 18/3 (ma) Untitled 3 van Lavinia Meijer , De Kleine Komedie, Amsterdam, Muziektheater |
ma 18 mrt 2024 | F A G G O T S | 18/3 (ma) F A G G O T S van Tibau Beirnaert & Laurens Aneca , Circuskapel, Festival Cement, ‘s-Hertogenbosch, Performance |
ma 18 mrt 2024 | Jackie | 18/3 (ma) Jackie van Lien Wildemeersch , Verkadefabriek, Festival Cement, ‘s-Hertogenbosch, Dans |
di 19 mrt 2024 | Spelling Spectacle | 19/3 (di) Spelling Spectacle van Ingrid Berger Myhre , Ainsi, Maastricht, Dans |
wo 20 mrt 2024 | The Butterpie Effect | 20/3 (wo) The Butterpie Effect van Arend Peeters & Ferre Vuye , Theater Artemis, Festival Cement, ‘s-Hertogenbosch, Toneel |
wo 20 mrt 2024 | ZUCHT | 20/3 (wo) ZUCHT van Jelle Huizinga , Pand 18, Festival Cement, ‘s-Hertogenbosch, Performance |
wo 20 mrt 2024 | Cinedans FEST ’24 | 20/3 (wo) - 24/3 (zo) Cinedans FEST ’24 van Cinedans , Eye Filmmuseum, Amsterdam , Film |
wo 20 mrt 2024 | Tot de dood... | 20/3 (wo) Tot de dood... van Arjen Barel , OBA Theater, Amsterdam, Storytelling |
wo 20 mrt 2024 | Ik ontmoet mij | 20/3 (wo) - 30/3 (za) Ik ontmoet mij van Female Economy Wijkwerk, Myriam Sahraoui en Jale Simsek , Festival Lieve Stad, Internationaal Theater Amsterdam , Installatie |
wo 20 mrt 2024 | Tijd van de dingen | 20/3 (wo) Tijd van de dingen van Bram van Helden, Stichting Stilstaan , Verzamelpunt Festivalhart, Festival Cement, ‘s-Hertogenbosch, Objecttheater |
do 21 mrt 2024 | It's Personal Festival | 21/3 (do) - 24/3 (zo) It's Personal Festival van CC Amstel , CC Amstel, Amsterdam, Divers |
do 21 mrt 2024 | Sport kijken voor een weergaloos leven | 21/3 (do) Sport kijken voor een weergaloos leven van Fillemon & Lammert , De Muze, Noordwijk , Toneel |
do 21 mrt 2024 | Pascalerf 48 | 21/3 (do) Pascalerf 48 van Heintz & Kop , Verkadefabriek, Festival Cement, ‘s-Hertogenbosch, Installatie |
do 21 mrt 2024 | Wonderwalkers (6+) | 21/3 (do) Wonderwalkers (6+) van The100Hands , Breda, Jeugd |
vr 22 mrt 2024 | De Wereld, de Titanic & ik | 22/3 (vr) De Wereld, de Titanic & ik van Bas Mastboom , Café Theater Festival, Gezellig bij Norge, Rotterdam, Muziektheater |
vr 22 mrt 2024 | Circular | 22/3 (vr) Circular van TEN producties , Ichthus College, Dronten (besloten voorstelling), Jeugd |
vr 22 mrt 2024 | HEAT | 22/3 (vr) HEAT van Theater Rotterdam, Davy Pieters , Theater Rotterdam, Toneel |
vr 22 mrt 2024 | Mijn werkend hart | 22/3 (vr) Mijn werkend hart van Jordy Dik , Sevagram Plataan, Heerlen, Dans |
vr 22 mrt 2024 | Small People | 22/3 (vr) Small People van Ivgi&Greben , De Harmonie, Leeuwarden, Dans |
vr 22 mrt 2024 | BAS. (10+) | 22/3 (vr) BAS. (10+) van BOG. , Het Nationale Theater, Den Haag, Jeugdtheater |
vr 22 mrt 2024 | SPRING | 22/3 (vr) SPRING van Introdans , Stadsschouwburg Nijmegen, Dans |
vr 22 mrt 2024 | Sudah | 22/3 (vr) Sudah van Storm Boender , Café Theater Festival, Kopi Soesoe, Rotterdam, Storytelling |
vr 22 mrt 2024 | We Were Promised Honey! | 22/3 (vr) We Were Promised Honey! van YESYESNONO, Sam Ward, STET - The English Theatre , Zaal 3, Den Haag, Toneel |
vr 22 mrt 2024 | MISSA MAMA NOVA | 22/3 (vr) MISSA MAMA NOVA van Timo Tembuyser , Verkadefabriek, Festival Cement, ‘s-Hertogenbosch, Muziektheater |
za 23 mrt 2024 | Filters (14+) | 23/3 (za) Filters (14+) van Het Theaterschip , Bibliotheek Deventer, Jeugd |
za 23 mrt 2024 | Ver van je bed | 23/3 (za) Ver van je bed van Oatmilk Studio , Theater aan de Parade, 's Hertogenbosch, Cabaret |
za 23 mrt 2024 | Ja, leuk | 23/3 (za) Ja, leuk van Pieter Derks , Oude Luxor, Rotterdam, Cabaret |
za 23 mrt 2024 | Leven | 23/3 (za) Leven van George & Eran Producties en Club Classique , De Lieve Vrouw, Amersfoort, Muziektheater |
za 23 mrt 2024 | Moederland | 23/3 (za) Moederland van Lucky Fonz III , Zaantheater, Zaandam, Cabaret |
za 23 mrt 2024 | Be My Guest! | 23/3 (za) Be My Guest! van Anna Pompermaier & Cenk Güzelis i.s.m. Valdemar Danry , IMPAKT Centre for Media Culture, Utrecht, Performance |
za 23 mrt 2024 | Milky Way (8+) | 23/3 (za) Milky Way (8+) van Freek Nieuwdorp en Maas theater en dans , Maaspodium, Rotterdam, Dans |
zo 24 mrt 2024 | Talking Hands (9+) | 24/3 (zo) Talking Hands (9+) van Het Filiaal Theatermakers , Podium Hoge Woerd, Utrecht, Muziektheater |
ma 25 mrt 2024 | tReta | 25/3 (ma) tReta van Original Bomber Crew , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
ma 25 mrt 2024 | De doormidden gezaagde | 25/3 (ma) De doormidden gezaagde van Amsterdam Poet's Theater , De Sloot, Amsterdam , Toneel |
di 26 mrt 2024 | ENT: Workshop & Talk over diversiteit | 26/3 (di) ENT: Workshop & Talk over diversiteit van Ensemble Nieuwe Theaterwerkers (ENT) in samenwerking met Festival Cement , Den Bosch , Divers |
di 26 mrt 2024 | LOS | 26/3 (di) LOS van Kudde , Lieve Stad, De Meervaart, Amsterdam, Toneel |
wo 27 mrt 2024 | The Ming Passion | 27/3 (wo) The Ming Passion van VONK , Theaters Tilburg, Muziektheater |
do 28 mrt 2024 | The Last Poet | 28/3 (do) The Last Poet van Nita Kersten, Toneelschuur Producties , De Schuur, Haarlem, Muziektheater |
do 28 mrt 2024 | Saboteurs | 28/3 (do) Saboteurs van Theater Rotterdam, Mathieu Wijdeven , Theater Rotterdam, Toneel |
vr 29 mrt 2024 | Motherland: Katinka Strikes Back | 29/3 (vr) Motherland: Katinka Strikes Back van Jip Smit e.a. , Bellevue Theater, Amsterdam, Toneel |
za 30 mrt 2024 | De Sprong | 30/3 (za) De Sprong van Nora Fischer , Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam, Storytelling |
za 30 mrt 2024 | Karma | 30/3 (za) Karma van Rayen Panday , Oude Luxor, Rotterdam, Cabaret |
za 30 mrt 2024 | Multatuli dialogen | 30/3 (za) Multatuli dialogen van Ger Beukenkamp , De Nieuwe Kerk, Amsterdam , Lezing |
za 30 mrt 2024 | Dancing Dutch | 30/3 (za) Dancing Dutch van Jiří Kylián / Hans van Manen / David Dawson / Milena Sidorova , Nationale Opera en Ballet, Amsterdam, Dans |
zo 31 mrt 2024 | Break A Leg 2024 | 31/3 (zo) Break A Leg 2024 van Break A Leg Dance Battle , De Meervaart, Amsterdam, Dans |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
ma 1 apr 2024 | Murmur (4+) | 1/4 (ma) Murmur (4+) van Cie Grensgeval , 2turvenhoog, De Schuur, Haarlem, Circus |
ma 1 apr 2024 | What is that? (6mnd+) | 1/4 (ma) What is that? (6mnd+) van Aaben Dans , 2turvenhoog, De Schuur, Haarlem, Dans |
ma 1 apr 2024 | 2turvenhoog festival 2024 | 1/4 (ma) - 7/4 (zo) 2turvenhoog festival 2024 van 2turvenhoog festival , Haarlem en Almere, Divers |
di 2 apr 2024 | Rust en vreugd | 2/4 (di) Rust en vreugd van Bos Theaterproducties , Leidse Schouwburg , Toneel |
wo 3 apr 2024 | Het Detectiveparadijs | 3/4 (wo) Het Detectiveparadijs van Hans Aarsman , De Kleine Komedie, Amsterdam, Toneel |
wo 3 apr 2024 | Ik blijf bij je | 3/4 (wo) Ik blijf bij je van Toneelgroep Maastricht , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel |
wo 3 apr 2024 | WARM | 3/4 (wo) WARM van Maatschappij Discordia en tg STAN , Frascati, Amsterdam, Toneel |
do 4 apr 2024 | Thuis best (2+) | 4/4 (do) Thuis best (2+) van Achref Adhadhi & Kristjan Martinsson , 2turvenhoog, Kunstlinie, Almere, Jeugd |
do 4 apr 2024 | Kromanti | 4/4 (do) Kromanti van Dietrich Pott en ISH Dance Collective , Bijlmer Parktheater, Amsterdam, Dans |
do 4 apr 2024 | Le chant de l'arbe (2+) | 4/4 (do) Le chant de l'arbe (2+) van Cie ACTA en Laurent Dupont , 2turvenhoog, Kunstlinie, Almere, Jeugd |
do 4 apr 2024 | The First | 4/4 (do) The First van Girls in Woods , Theater De Regentes, Den Haag, Toneel |
vr 5 apr 2024 | Meer dan duizend woorden | 5/4 (vr) Meer dan duizend woorden van Het Zuidelijk Toneel , Parade, Den Bosch, Toneel |
vr 5 apr 2024 | Moving Futures 2024 | 5/4 (vr) - 25/5 (za) Moving Futures 2024 van Moving Futures , Tilburg, Utrecht, Arnhem, Rotterdam, Nijmegen, Amsterdam en Groningen, Dans |
vr 5 apr 2024 | We're all alone in this together | 5/4 (vr) We're all alone in this together van Kim Karssen, Elias De Bruyne , Frascati, Amsterdam , Performance |
vr 5 apr 2024 | De wraak van A | 5/4 (vr) De wraak van A van Ayşegül Karaca , Podium Mozaïek, Amsterdam, Muziektheater |
vr 5 apr 2024 | Semilla (2+) | 5/4 (vr) Semilla (2+) van Cie Tea Tree , 2turvenhoog, Kunstlinie, Almere, Dans |
za 6 apr 2024 | Raketje (2+) | 6/4 (za) Raketje (2+) van Ministerie van onverrichter zaken , Kunstlinie, Almere, Jeugd |
za 6 apr 2024 | Things at the end of the world (2+) | 6/4 (za) Things at the end of the world (2+) van Alfredo Zinola , 2turvenhoog, Kunstlinie, Almere, Dans |
za 6 apr 2024 | Het Achtste Leven (voor Brilka) | 6/4 (za) Het Achtste Leven (voor Brilka) van Theater Oostpool , Stadsschouwburg Nijmegen, Muziektheater |
za 6 apr 2024 | Mannetje Jas (4+) | 6/4 (za) Mannetje Jas (4+) van Het Nationale Ballet , Nationale Opera & Ballet, Amsterdam, Dans |
zo 7 apr 2024 | Tent (1+) | 7/4 (zo) Tent (1+) van Club Wauw , 2turvenhoog, Kunstlinie, Almere, Jeugd |
do 11 apr 2024 | Twee oude vrouwtjes | 11/4 (do) Twee oude vrouwtjes van Theatercollectief Thomas, Sacha en Jos , Theater a/h Spui, Den Haag, Toneel |
do 11 apr 2024 | Café 749 | 11/4 (do) Café 749 van Orkater , Centrale Markthal, Amsterdam-West , |
vr 12 apr 2024 | Fight Night (NEW) | 12/4 (vr) Fight Night (NEW) van Ontroerend Goed , De Brakke Grond, Amsterdam, Toneel |
vr 12 apr 2024 | Dansdagen Haarlem | 12/4 (vr) - 14/4 (zo) Dansdagen Haarlem van Stadsschouwburg Haarlem en de Schuur , Stadsschouwburg Haarlem en de Schuur, Haarlem, |
vr 12 apr 2024 | A Family Business, Bye Bye Daddy | 12/4 (vr) A Family Business, Bye Bye Daddy van Dood Paard , Frascati, Amsterdam, Toneel |
za 13 apr 2024 | Origin | 13/4 (za) Origin van Scapino Ballet , Theater Rotterdam, Dans |
za 13 apr 2024 | Brown Sugar Baby | 13/4 (za) Brown Sugar Baby van Het Nationale Theater , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Toneel |
za 13 apr 2024 | R♥J | 13/4 (za) R♥J van SubSub , De Voetnoot, Almere, Toneel |
za 13 apr 2024 | RlovesJ | 13/4 (za) RlovesJ van Theatergroep SubSub , De Voetnoot, Almere, Toneel |
za 13 apr 2024 | Orphée et Eurydice | 13/4 (za) Orphée et Eurydice van De Nederlandse Reisopera , Wilmink Theater, Enschede, Opera |
zo 14 apr 2024 | DE JOARDY SHOW | 14/4 (zo) DE JOARDY SHOW van Jim Deddes , De Kleine Komedie, Amsterdam, Comedy |
zo 14 apr 2024 | Apollo (6+) | 14/4 (zo) Apollo (6+) van RAAF muziektheater en Het Rotterdams Philharmonisch Orkest , de Doelen, Rotterdam, Jeugdtheater |
wo 17 apr 2024 | Fairy Jungle (12+) | 17/4 (wo) Fairy Jungle (12+) van Opera Compact , 't Magisch Theatertje, Maastricht, Jeugd |
wo 17 apr 2024 | Chez Bricktop | 17/4 (wo) Chez Bricktop van Muziektheater Transparent en Fanny & Alexander , Bimhuis, Amsterdam, Muziektheater |
do 18 apr 2024 | Roberto Devereux | 18/4 (do) Roberto Devereux van De Nationale Opera , Nationale Opera en Ballet, Amsterdam, Opera |
vr 19 apr 2024 | De Thuistribune | 19/4 (vr) De Thuistribune van Illustere Figuren , Het Hertje, Leeuwarden, Muziektheater |
vr 19 apr 2024 | I Vow To Distract Forever | 19/4 (vr) I Vow To Distract Forever van Djuwa Mroivili i.s.m. Productiehuis Theater Rotterdam , Schouwburg Rotterdam , Muziektheater |
za 20 apr 2024 | Panic Room | 20/4 (za) Panic Room van Theater Utrecht / Floor Houwink ten Cate , Theater Utrecht, Toneel |
zo 21 apr 2024 | Foon (6+) | 21/4 (zo) Foon (6+) van Collectief D'Oft , De Nieuwe Vorst, Tilburg, Dans |
zo 21 apr 2024 | De Bellende Engel (8+) | 21/4 (zo) De Bellende Engel (8+) van Theater aan de Parade & Pelgrim Maakt , Theater aan de Parade, 's Hertogenbosch, Jeugdtheater |
wo 24 apr 2024 | Musical Awards Gala 2024 | 24/4 (wo) Musical Awards Gala 2024 , AFAS Theater in Leusden, Musical |
do 25 apr 2024 | De Verlichting Nabij | 25/4 (do) De Verlichting Nabij van Piet van Eeghen , Theater Bellevue, Amsterdam, Cabaret |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
wo 1 mei 2024 | A Night With Queen Angelito | 1/5 (wo) A Night With Queen Angelito van Orkater , Theater Bellevue, Amsterdam, Muziektheater |
vr 3 mei 2024 | Il trittico | 3/5 (vr) Il trittico van De Nationale Opera , Nationale Opera en Ballet, Amsterdam, Opera |
vr 3 mei 2024 | HannaH | 3/5 (vr) HannaH van Venmans Productions , Schouwburg Amstelveen, Toneel |
vr 10 mei 2024 | Medea's Kinderen | 10/5 (vr) Medea's Kinderen van Milo Rau , Internationaal Theater Amsterdam , Toneel |
do 16 mei 2024 | Cloud Messenger | 16/5 (do) Cloud Messenger van Klapstuk, Zangam, Korzo, Gauri Sharma Tripathi, New European Ensemble, Theaterkoor Dario Fo , IND Festival, Korzo, Den Haag , Dans |
do 16 mei 2024 | O. Festival | 16/5 (do) - 26/5 (zo) O. Festival , Verschillende locaties in Rotterdam , Divers |
do 16 mei 2024 | Coerced & Freely Given | 16/5 (do) Coerced & Freely Given van Merel Severs , Theater aan de Rijn, Arnhem , Bewegingstheater |
do 16 mei 2024 | India Dans Festival | 16/5 (do) - 26/5 (zo) India Dans Festival van Korzo , Korzo, Den Haag , Dans |
vr 17 mei 2024 | Klytaimnestra | 17/5 (vr) Klytaimnestra van Toneelhuis, Olympique Dramatique, STAN , Internationaal Theater Amsterdam , Toneel |
vr 17 mei 2024 | Broadway Den Hoorn 2024 | 17/5 (vr) - 19/5 (zo) Broadway Den Hoorn 2024 van Broadway Texel , Den Hoorn, Kleinkunst |
zo 19 mei 2024 | Nachtcafé | 19/5 (zo) Nachtcafé van Alex Roeka , De Kleine Komedie, Amsterdam, Muziektheater |
zo 19 mei 2024 | La scala di seta | Il signor Bruschino | 19/5 (zo) La scala di seta | Il signor Bruschino van Opera Zuid , Parkstad Limburg Theaters, Heerlen, Opera |
zo 19 mei 2024 | Oma (3+) | 19/5 (zo) Oma (3+) van Mime Wave Kids , Stadsschouwburg Utrecht, Dans |
wo 22 mei 2024 | De hondenpoep aanval | 22/5 (wo) - 23/5 (do) De hondenpoep aanval van Wunderbaum in co-productie met Theaterhaus Jena , Frascati, Amsterdam , Toneel |
do 23 mei 2024 | SPRING Performing Arts Festival | 23/5 (do) - 1/6 (za) SPRING Performing Arts Festival van SPRING Performing Arts Festival , Utrecht, Performance |
do 23 mei 2024 | RUSH | 23/5 (do) RUSH van Mette Ingvartsen , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
do 23 mei 2024 | Mothers a song for wartime | 23/5 (do) Mothers a song for wartime van Marta Górnicka & THE CHORUS OF WOMEN Foundation , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 | Fires of Varanasi | 24/5 (vr) Fires of Varanasi van Ragamala Dance Company , IND Festival, Korzo, Den Haag , Dans |
vr 24 mei 2024 | The Syncopators | 24/5 (vr) The Syncopators van Fiksdal, Floen, Slåttøy , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 | Hands Made | 24/5 (vr) Hands Made van Begüm Erciyas , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 | Kono Atari No Dakota | 24/5 (vr) Kono Atari No Dakota van Michikazu Matsune & Martine Pisani , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 24 mei 2024 | Thanks for being here | 24/5 (vr) Thanks for being here van Ontroerend Goed , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
za 25 mei 2024 | HMADCHA | 25/5 (za) HMADCHA van Taoufiq Izeddiou, Company Anania , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
za 25 mei 2024 | ENT Congres: Wat nu?! | 25/5 (za) ENT Congres: Wat nu?! van Ensemble Nieuwe Theaterwerkers (ENT) , Artez, Arnhem, Divers |
za 25 mei 2024 | 25/5 (za) van | 25/5 (za) van Breathe , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
ma 27 mei 2024 | Ensemble, Ensemble 2 | 27/5 (ma) Ensemble, Ensemble 2 van Entertainment En Alles , DeLaMar, Amsterdam , Musical |
di 28 mei 2024 | All Watched Over by Machines of Loving Grace | 28/5 (di) All Watched Over by Machines of Loving Grace van Ezra Veldhuis & Bosse Provoost , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
wo 29 mei 2024 | Haribo Kimcho | 29/5 (wo) Haribo Kimcho van Jaha Koo / CAMPO , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
wo 29 mei 2024 | Skid en Wild Poetry | 29/5 (wo) Skid en Wild Poetry van GöteborgsOperans Danskompani , Amare, Den Haag, Dans |
do 30 mei 2024 | The Indonesian Dialogues | 30/5 (do) The Indonesian Dialogues van iKatalis Collective Indonesia , SPRING Festival, Utrecht , Performance |
vr 31 mei 2024 | ATROPOS | 31/5 (vr) ATROPOS van Peergroup , Afvalkathedraal, De Wolden, Locatietheater |
vr 31 mei 2024 | Tre Donne | 31/5 (vr) Tre Donne van Le Nuove Musiche o.l.v. Krijn Koetsveld , 't Huis te Poort, Schiedam, Muziektheater |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
za 1 jun 2024 | Silo 8 | 1/6 (za) Silo 8 van Vis à Vis , Almere, Divers |
wo 5 jun 2024 | Fidelio | 5/6 (wo) Fidelio van De Nationale Opera , Nationale Opera en Ballet, Amsterdam, Opera |
do 6 jun 2024 | Echte Liefde Valt Niet Te Waarommen! | 6/6 (do) Echte Liefde Valt Niet Te Waarommen! van Eric van Overbeek , St. Jorishoef 1, Boxtel, Muziektheater |
za 8 jun 2024 | ROOF | 8/6 (za) ROOF van Maxine Palit de Jongh / Likeminds / Theater Bellevue , Theater Bellevue, Amsterdam, Toneel |
zo 9 jun 2024 | Frozen de Musical | 9/6 (zo) Frozen de Musical van Stage Entertainment Nederland , Circustheater Scheveningen, Jeugd |
wo 12 jun 2024 | Māh | 12/6 (wo) Māh van Droom en Daad , Holland Dance Festival, Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam, Dans |
vr 14 jun 2024 | Tweetakt | 14/6 (vr) - 30/6 (zo) Tweetakt van Tweetakt , Utrecht, Divers |
do 20 jun 2024 | Alfa | 20/6 (do) - 22/6 (za) Alfa van Wunderbaum in in coproductie met Tangente Festival für Gegenwartskultur , Holland Festival Amsterdam, Internationaal Theater Amsterdam, Muziektheater |
do 20 jun 2024 | End of Season Gala | 20/6 (do) End of Season Gala van Introdans , Amphion, Doetinchem, Dans |
do 20 jun 2024 | Afstudeerfestival ENTER | 20/6 (do) Afstudeerfestival ENTER van Ensemble Nieuwe Theaterwerkers (ENT) , Den Haag , Divers |
wo 26 jun 2024 | Romeo & Julia | 26/6 (wo) Romeo & Julia van HNTjong, Het Nationale Theater & IRC , Koninklijke Schouwburg, Den Haag, Dans |
vr 28 jun 2024 | The Second Woman | 28/6 (vr) - 29/6 (za) The Second Woman van Anna Breckon & Nat Randall , Rabozaal, Internationaal Theater Amsterdam, Performance |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
do 1 aug 2024 | Theaterfestival Boulevard 2024 | 1/8 (do) - 11/8 (zo) Theaterfestival Boulevard 2024 van Theaterfestival Boulevard , 's-Hertogenbosch, Toneel |
zo 4 aug 2024 | Third time alone | 4/8 (zo) Third time alone van Mateo , Theater de Kubus, Hoogeveen, Muziektheater |
vr 16 aug 2024 | Wintersprookje | 16/8 (vr) Wintersprookje van Shakespeare Theater Diever , Shakespeare Theater Diever, Toneel |
za 17 aug 2024 | De Grote Vloed | 17/8 (za) De Grote Vloed van Zummerbühne , Oosterwijtwerd, Muziektheater |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
do 5 sep 2024 | Fairy Queen | 5/9 (do) Fairy Queen van Opera Compact , Cultura Nova, De Nieuwe Nor, Heerlen, Opera |
za 7 sep 2024 | Zalf en Papaver | 7/9 (za) Zalf en Papaver van Orpheus , Orpheus, Apeldoorn, Muziektheater |
do 12 sep 2024 | De Fury fan Dokkum | 12/9 (do) De Fury fan Dokkum van NOF Producties , Bonifatiuskapel, Dokkum , Toneel |
do 19 sep 2024 | Moulin Rouge! De Musical | 19/9 (do) Moulin Rouge! De Musical van Stage Entertainment Nederland , Beatrix Theater Utrecht, Musical |
zo 29 sep 2024 | Saturday Night Fever | 29/9 (zo) Saturday Night Fever van De Graaf & Cornelissen Entertainment , Theater aan de Parade, Den Bosch, Musical |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
zo 20 okt 2024 | Shrek de Musical | 20/10 (zo) Shrek de Musical van Van Hoorne Entertainment , Nieuwe Luxor, Rotterdam, Musical |
ma 21 okt 2024 | Onze Jordaan | 21/10 (ma) Onze Jordaan van Diederik Ebbinge , DeLaMar, Amsterdam , Musical |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
zo 17 nov 2024 | A XXXmas Carola | 17/11 (zo) A XXXmas Carola van De Theater BV , DeLaMar, Amsterdam, Musical |
Première | Titel | Beschrijving |
---|---|---|
do 16 jan 2025 | Frictie | 16/1 (do) Frictie van Tim Hartog , Luxor Theater, Rotterdam, Cabaret |